Przyjacielu, czy wiesz, że uczestniczysz w „transferze” miłosierdzia? ❤️

Szczęść Boże!

Dziś chcę pokazać Waszej wspólnocie, jak udzielana jest pomoc rodzinom, które wspieracie. Należą one do najbardziej potrzebujących rodzin, które pozbawione są jakiegokolwiek źródła finansowania. Dzięki wsparciu wspólnoty, Caritas Polska co miesiąc dokonuje im przelewu środków. Podczas dystrybucji każda z rodzin otrzymuje Wasze wsparcie w gotówce w lokalnej walucie i podpisuje się na liście odbioru. W ten sposób mamy pewność, że pomoc trafia do właściwej osoby.

Co na temat dystrybucji mówią sami beneficjenci programu Rodzina Rodzinie? Obejrzyj wideo:

Niesamowity jest ten „transfer” miłosierdzia, prawda? ❤️ Mimo że nie znamy tych ludzi osobiście, wspólnie dajemy im cząstkę siebie, NADZIEJĘ na lepsze jutro, wypełniając bardzo konkretnie słowa Ewangelii:

„Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść; byłem spragniony, a daliście Mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie; byłem nagi, a przyodzialiście Mnie; byłem chory, a odwiedziliście Mnie; byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie” Mt 25, 35-36.

I za to dziś z całego serca dziękuję członkom wspólnoty! 😊

Dużo miłości na co dzień!

Dodaj komentarz